Muronka

Bezpečný pobyt venku na terase

Když byste vlastnili rodinný domek, snadno můžete trávit mnoho času venku na zahradě. Jakmile vykouknou sluneční paprsky, které vám budou nepříjemné, můžete rychle vyhledat stín vzrostlého stromu. Bohužel však vlastníte pouze byt, a ačkoliv má velkou a krásnou terasu, rozmary počasí vám nedovolí trávit venku tolik času, kolik byste si přáli.

prosklený strop

My vám představíme jednoduchý a elegantní doplněk, který vás bude chránit před rozmary počasí a umožní vám, abyste si pobyt venku dopřáli i ve dnech, kdy počasí není zrovna ideální. Markýza umístěná na vaši terasu ji dokonale zastíní a dokonce ji nemusíte stahovat ani ve chvíli, kdy přijde drobná dešťová přeháňka. Je impregnovaná a vy se nemusíte hned přesouvat do interiéru. S markýzou si můžete dopřát nádhernou snídani na terase i romantickou večeři při západu slunce.

Jednoduché ovládání, dokonalá ochrana

Markýzu si můžete vybrat ze dvou základních variant a to z varianty pevné, nebo pohyblivé. Pro použití na balkónech a terasách je mnohem praktičtější, pokud se rozhodnete pro pohyblivou variantu. Stahování markýzy je zajištěno buď ručně, tedy mechanicky, nebo pomocí elektrického pohonu. Při rozhodování o jednotlivém typu ovládání určitě hraje roli i velikost vaší zakoupené markýzy. U větších rozměrů je elektrické ovládání rozhodně na místě a zajistí vám plné pohodlí. Všechny látky, které jsou použity pro výrobu markýz, obsahují UV filtr, který vám poskytne dostatečnou ochranu proti slunečnímu záření, i když venku budete trávit čas v poledních hodinách. Rovněž jsou látky impregnovány, aby byly schopny odolat i mírným jarním a podzimním dešťovým přeháňkám.

posezení na terase

Už nemusíte trávit na terase jen dny, kdy je výstavní počasí. Na terasu se můžete vypravit za dobrým obědem, i když svítí slunce nebo drobně poprchá. Markýza vás ochrání. Vyberte si tu, která ozdobí vaši terasu.

Next Post

Previous Post

© 2024 Muronka

Theme by Anders Norén