Muronka

Jaký je recept na rychlé hubnutí


Ideálem krásy u ženy je v dnešní době velmi štíhlá, až anorektická postava. Co nejmenší možná váha i objem pasu je žádoucí. Stačí se však projít po ulici, abychom zjistili, že tak žhavé to skutečně není. Málokdo z nás má postavu, jakou by si přál. Lidé se proto dělí na dvě skupiny: na ty, co se snaží své vysněné váhy dosáhnout, a na ty, kterým je to jedno.talíř s nápisem „Spal tuk“

Pokud se, například jako novoroční předsevzetí, rozhodnete zhubnout, rozhodně chcete mít výsledky co nejdříve, a to i přes varování lékařů, že příliš rychlé hubnutí je nebezpečné a může mít až trvalé následky. Věříme, že zrovna nás se to netýká, že my budeme v pořádku a do žádné z mnohých pastí, které na cestě čekají, nesklouzneme.

Proto listujeme nejrůznějšími ženskými časopisy i internetovými stránkami, které jsou plné nejrůznějších diet i cvičení, které slibují velmi rychlé výsledky a vytvarování žádoucích partií. Když se však podíváme blíže, zjistíme, že některé rady se navzájem vylučují.

Například tato dieta prakticky vyřazuje maso, jiná je ho zase plná. Podobné je to i s přílohami. Někdy jsou těstoviny zakázané, jindy jsou zase na jídelníčku každý den. A všechny do jedné fungují. Čím to může být?

Jsou dvě možnosti: buď nám lžou, nebo je v tom něco jiného, než složení stravy. Pravda je, samozřejmě, někde uprostřed. Pokud určitý typ diety propaguje celebrita, jak je zvykem, můžete si být jisti, že za její propagaci dostala zaplaceno. Proto není divu, že na ni bude pět chválu, ať už jí pomohla, nebo ne.složený krejčovský metr

Faktem však je, že diety ke snížení váhy skutečně vedou. Ovšem není to ani zdaleka díky tomu, že by se ze stravy vyloučily některé prvky. To samo o sobě je hloupost, neboť naše tělo potřebuje naprosto všechno. Klíč je v množství. Pokud sníme méně jídla, přijmeme méně kalorií. A pokud je příjem nižší než výdej, dojde skutečně ke snížení hmotnosti. A to je celé tajemství veškerých receptů na hubnutí.

Next Post

Previous Post

© 2024 Muronka

Theme by Anders Norén