Muronka

Jsou vždy po ruce

Jednou z nejhorších nočních můr bývá prasklé vodovodní potrubí, zvlášť pokud bydlíte v panelovém domě a hrozí, že kromě vlastního bytu vytopíte i sousedy pod vámi. Bohužel je to nehoda, které se nedá úplně předcházet. Pravidelná údržba a revize sice mohou pomoci, ale mnoho problémů se prostě nedá odhalit dříve, než se projeví.

Pokud budete mít štěstí, budete mít v případě nehody po ruce instalatérskou pomoc. Jenže se může stát, že problém nastane třeba v noci nebo o víkendu. Co potom? Zavolat pohotovost? A existuje vůbec něco takového? Ale jistě, že existuje. Ovšem ne každá firma tuto službu nabízí, a pokud ano, tak cena může být velmi vysoká.

instalatér v příkopu

Instalatéři pohotovost Kanalizace-instalateri opravdu drží, je to nezbytné. Ostatně, dokážete si představit, že v případě akutní havárie v pátek večer byste musei prostě vypnout vodu a čekat do pondělního rána, než dorazí instalatér a problému vás zbaví? To by byl velmi dlouhý víkend.

Zavolat si instalatérskou pohotovost zároveň neznamená zruinovat rodinný rozpočet! Jistě, připlatíte si pár stovek za havarijní výjezd a také za samotnou práci, ale v porovnání se škodami, které může voda ve vašem domově napáchat, je to naprosto minimální částka.

Zajímá vás, jak taková pohotovost funguje? Jsme pro vás dostupní 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Můžete zavolat kdykoliv s jakýmkoliv problémem a jeden (v případě potřeby i více) zkušený řemeslník se v co nejkratším možném čase vydá na cestu a závadu opraví.

instalatér v kuchyni

Vy nemusíte ničemu rozumět, stačí když po telefonu podrobně popíšete problém a my získáme představu, o co se jedná. Veškerý materiál a nářadí potřebné k opravě si naši pracovníci samozřejmě přivezou s sebou, nemusíte mít doma žádné zásoby pro stav nouze, nebo rychle něco shánět.

My jsme tu pro vás a naše služby jsou za všech okolností profesionální, i když je poskytujeme třeba ve tři hodiny ráno.

Next Post

Previous Post

© 2024 Muronka

Theme by Anders Norén