Muronka

Kdy a proč probíhá výprodej společenských šatů

Je duben a plesová sezóna skončila. To znamená, že ženy mohou své plesové šaty uklidit do skříně na další sezonu. Nebo tak by to alespoň mohlo vypadat. Všichni však víme, že jen málokterá z nás se chce ukázat ve stejných šatech dvě sezóny po sobě.

Je samozřejmě pochopitelné, že chceme udělat dojem. Navíc i módní trendy se rok od roku mění a to, co bylo letos hitem, může být příští rok zralé tak maximálně do popelnice. Je tedy pochopitelné, že chceme jít s dobou, zvláště u takovýchto slavnostních příležitostech, a neudělat si ostudu. Jenže narážíme na malý problém: tento typ oblečení není zrovna nejlevnější. Ne každá si může dovolit každý rok kupovat nové. Jenže na druhou stranu nechceme být na plese zdrojem posměchu. Jak toto dilema vyřešit?

saty1

Zde se nabízí dvě možnosti. Jednou z nich je prostě nikam nechodit a zůstat doma. A ač to je jistě možnost, jak ušetřit peníze, limituje společenský styk a znamená to vzdát se jednoho typu zábavy, což nemusí být hned každému po chuti. Koneckonců pro mnoho lidí je to i příležitost, jak se pobavit a uvolnit po náročném pracovním týdnu.

Druhou možností je pak využít výprodej společenských šatů. Avšak ani to není úplně ideální řešení. Zatímco zde sice seženete modely za mnohem nižší cenu, než obvykle, má to několik háčků. Tím prvním je, že obvykle probíhá po skončení sezóny. To znamená, že zde budou druhy, které byly v tu dobu módní. Ovšem, jak již bylo řečeno, neznamená to ani zdaleka, že budou v kurzu i příští rok. Je to tedy poněkud riziková investice.

saty2

Je ovšem fakt, že pokud investujete do jednoduchého, obyčejného modelu, pak pravděpodobně neprohloupíte. Klasika jako malé černé bude „in“ pořád. Jen je třeba si dobře vybrat a nebrat takové, které jsou šity podle těch nejmodernějších trendů. Raději zvolte takové, které v nejrůznějších obměnách vídáte již několik let. Pak si rozhodně ostudu neuděláte.

Next Post

Previous Post

© 2024 Muronka

Theme by Anders Norén