Muronka

Krásný pobyt v Mikulově


Hledáte krásné místo, kam byste se v milovanou osobou vydali? Hledáte jedinečné ubytování, krásnou přírodu a poznání? Vinařská oblast Jižní Moravy nabízí pohádkové zážitky s ochutnávkou místních vín od menších i větších vinařů. Skvělou kuchyni zaměřenou na sezónní speciality. Ubytování v Mikulově Mikulov.Galant nabízí krásné pokoje ve třech možnostech.zámecký skleník

  • Rodinné pokoje jsou určeny pro skupinu přátel nebo početnější rodiny. Pokoj disponuje velkým prostorem. Samostatnou ložnicí a obývacím pokojem s kuchyňským koutem. Součástí pokoje je televize, vysoušeč vlasů a připojení na Wi-Fi. Najdete zde i župany na pohodlný přechod do wellness centra. Když vyrazíte na ubytování s vaším čtyřnohým mazlíčkem, personál rád připraví pelíšek, aby se cítil dobře. Z pokojů je krásný výhled na pálavské vinice nebo na historické památky Mikulova.
  • Pokoje Deluxe a Standard jsou prostorněji menší než pokoje Rodinné, ale i tak garantují komfortem a moderním vybavením. Pokoje s klimatizací a při požádání s terasou. Každý pokoj má ve svém vybavení televizi, trezor, minibar, vysoušeč vlasů a připojení na Wi-Fi. Na pokojích je k zapůjčení župan na přechod do wellness. Pokoje jsou zařízeny v romantickém stylu.

pohled na Mikulov
Součástí hotelu je wellnes centrum, který obsahuje mnoho vyžití, jak pro děti, tak pro dospělé. Děti se mohou vyřádit v Happy bazénu. V nabídce je saunový svět, kde můžete své tělo prohřát v suché sauně, infrasauně a finské sauně. Nebo se můžete oddat masážím či zábalům. Milovníky bublinek potěší střešní vířivé vany, které mají nádherný výhled na historické dominanty Mikulova. Wellness nabízí ještě spoustu potěšení. A po pořádným odpočinku navštivte naši kuchyni, kde pracujeme čistě s čerstvými ingrediencemi. V nabídce máme českou a moravskou kuchyní doplněnou speciality z mezinárodní https://mezinarodni-potreby.cz/ a evropské kuchyně. Rádi se necháme unést sezónními pokrmy. Kde najdete zabijačkové hody nebo pokrmy s medvědím česnekem. Rozhodně neváhejte a navštivte naše ubytování.

Next Post

Previous Post

© 2024 Muronka

Theme by Anders Norén