Muronka

Oděvy do restaurace

Chodíte rádi do restaurace anebo někam do hospody? Pokud ano, tak jste se tam jistě setkali s nějakým typickým oblečením, které používají kuchaři nebo třeba číšníci. A je toho opravdu mnoho a abych se přiznala, tak jsem o tom vůbec nevěděla, že jsou i nějaké specializované oděvy. Sice jsem věděla, že existuje zástěra anebo nějaký plášť to jsem tušila dobře. Dokonce jsem byla i v jedné restauraci na brigádě jako pomocná síla v kuchyni a taky jsem měla na sobě nějaký mundúr. Nevím, jak se tomu říkalo, ale měla jsem přes sebe takový bílý plášť. Myslela jsem si, že je to kvůli tomu, abych se neušpinila. Ovšem to bylo jenom kvůli hygieně. A já se nedivím. Hygiena musí všude být. A to hlavně v restauraci nebo baru anebo hospodě. No tak jsem si řekla, že tu brigádu ještě zkusím.

Dress code se musí dodržovat.

Líbilo se mi tam a peníze taky byly skvělé. Nicméně jsem se pak taky setkala v baru, kdy muži nosili pánský rondon. A rondon pánský je taková pracovní zástěra. S takovým laclem a jistě to znáte a vybavíte si to. Jistě určitě víte, co myslím. Rondon pánský se dává takhle přes krk a vzadu se to váže. Mívají to většinou i kováři. Tedy dříve to mývalí kováři. Nevím, jak je to nyní. A tak jsem si řekla, že jsi ten rondon pánský vyzkouším. A je to docela zábavné. Moc se mi to líbilo. Ten pánský rondon může být třeba i například kožený. A právě ten kožený vypadá opravdu perfektně. Rondon pánský je taky velmi drahý.

Muži nosí taky pracovní oděvy.

Koukala jsem se, že třeba stojí i tři nebo čtyři tisíce korun. Takže to je docela hodně drahé. Nicméně ale rondon pánský je velmi kvalitní. Taky to může být ve stylu jako malý kabátek s knoflíky. A ten zase vypadá velmi elegantně. Takže asi už víte, že rondon pánský má opravdu mnoho druhů a typů oděvů. Mně se líbí takový ten kabátek, stejně taky taková ta rondon zástěra. rondon pánský Apronista.cz by měl být součástí každé restaurace. A vy například oceňujete oblečení, které se nosí u vás v práci? Myslím, že každé zaměstnání má svůj dress code, který by se měl jistě dodržovat, pokud je to dané v pravidlech.

Next Post

Previous Post

© 2024 Muronka

Theme by Anders Norén