Muronka

Plastová obálka je trend

V dnešní době je již běžné objednávat si rozličné druhy zboží přes internet. Často se nám stane, že nám přijdou zabalené v plastové obálce. Tuto obálku můžeme příště použít jako obal pro námi posílané zboží-třeba triko, které nám je již malé. V minulosti byly obaly posílané poštou pouze z kartonu. Když jste chtěli zaslat někomu třeba knihu, museli jste použít krabici velikosti knihy. A také si kartonovou krabici někde pracně shánět nebo si ji zakoupit na poště.

poštovní obálky

Vysoce odolná

Plastová obálka se hodí na posílání nejen oblečení, ale i knih nebo měkkých výrobků, které chrání před vlivem vlhka, protože když vám pošťačka nese dopis, nebývá vždy krásné počasí. A to už nemluvíme o poštovních schránkách, které bývají často vystaveny nepřízni počasí. Papírové obálky v nich nejednou zmokly a po příchodu domů si dotyčný člověk vybral ze schránky pouze zmoklé a slepené knihy nebo časopisy.

Buď odpovědní k planetě Zemi

Víceúčelovou plastovou obálku si můžete koupit v několika velikostech. Od těch nejmenších, přes velikost A5, A4 až po velikost A3. Obálka bývají na koncích opatřeny samolepicím páskem, který se po sejmutí ochranné vrstvy zalepí. Některé obálky, které nám přijdou například od oděvních firem jsou opatřeny dokonce lepicí řadou ve dvou vrstvách. Tu druhou použijeme v případě, že nám oblečení nepadne a my ho budeme chtít vrátit. A pokud se nám oblečení líbí, obálku si necháme a až budeme chtít zaslat nějaký náš kousek oblečení zas o dům dál, jednoduše jej zalepíme přes druhou vrstvu adhesivní pásky. Je to ekologické, šetříme tak planetu a nemusíme kupovat stále další a další plastové sáčky. Takový sáček můžeme použít několikrát, stačí když přelepíme původní adresu samolepicí prázdnou etiketou a na ni napíšeme adresu příjemce naší zásilky.

poštovní schránka na dopisy

Plastové obálky jsou pevné a jen tak snadno se neprotrhnou při běžné poštovné manipulaci. To z nich dělá ideálního pomocníka pro poštovní služby.

Next Post

Previous Post

© 2024 Muronka

Theme by Anders Norén