Muronka

Tažná zařízení pro mnohé zážitky

Firma Mitsubishi má své sídlo v Japonsku. Říká se, že tři diamanty na těchto vozech nejsou jen značkou auta, ale zároveň je to i označení pro kvalitu a velkou spolehlivost. Nenajdete tu jen terénní auta, ale také klasické modely a i menší auta. Mitsubishi se nezabývá jen výrobou perfektních a designově nádherných aut, ale také výrobou lodí či letadel.

Tažné zařízení na auto Mitsubishi

Jak vznikl tento název?

Je to naprosto jednoduché. Daly se dohromady dvě slova. Prvním je MITSU, to v japonštině znamená TŘI. Druhé slovo bylo HISHI, což znamená KOSOČTVEREC, jelikož tři diamanty, měly tvar kosočtverce. A z toho vzniklo všem známe MITSHUBISHI.

První vůz byl vystaven v roce 1917, byl to MODEL A a byl prvním sériově vyráběným japonským vozem.

U těchto aut se moc tažná zařízení nevidí, samozřejmě není problém si takové tažné zařízení na auto Mitsubishi pořídit. Stačí si pořídit držák na tažné zařízení, dále kulový čep a samozřejmě spojovací materiál. Tažná zařízení se hodí pro pravidelné, ale i nepravidelné přepravování nábytku atd.

Důležité je znát typ vašeho vozidla. Podle toho pak jednodušeji vyberete příslušné tažné zařízení. Je důležité se podívat i na výrobce tažného zařízení, aby byl kvalitní. Nejznámější, nejvyhledávanější a zároveň nejkvalitnější tažná zařízení jsou od firmy AUTOHAK a STEINHOF. Tyto firmy vyrábějí tažná zařízení pro mnoho modelů.

Tažné zařízení na auto Mitsubishi

Cena těchto tažných zařízení na auto Mitsubishi Amsa je od cca 2 400 Kč do 8 500 Kč. Na tažných zařízeních není dobré šetřit. Pokud si seženete opravdu levné tažné zařízení, může se vám dost pravděpodobně stát, že vám moc dlouho nevydrží. Proto hleďte na kvalitu a ne na cenu. Tažná zařízení se hodí nejen pro přívěsy, ale také pro karavany, se kterými si užijete mnoho zážitků. Neztrácejte čas a na své Mitsubishi si tažné zařízení pořiďte. Nikdy nevíte, kdy se vám bude hodit.

Next Post

Previous Post

© 2024 Muronka

Theme by Anders Norén