Muronka

Termohrnek – jaký, nač a proč

Popularita termohrnku neustále stoupá, což má vliv na rozšiřující se nabídku výrobku a to nejen v rámci inovace v efektivnosti. K dispozici na trhu je rovněž ve výběru pestrá škála nabídky v rámci designu. Předností termohrnku je udržení teplého nápoje a zejména možnost vychutnat si kávu ráno ať už po cestě do práce, či v autě. Termohrnek je svým způsobem malá termoska. Většina termohrnků má i držák či ucho na uchopení – pro zaručení lepší manipulace s výrobkem. Termohrnky se vyrábí o objemu od 0,2 do 0,5 litru.

hrnek

Někteří zkrátka si už nedokáží představit vyjít z domu bez svého lahodného nápoje. Jsou tací, co mají výrobek sladěný se svým outfitem. Je zcela běžné, že po ránu vidíme spěchající osoby do práce s termohrnkem v ruce. Termohrnek je nejen výrobkem splňující svůj účel, ale rovněž designově zajímavým kouskem.

Parametry výrobku

  1. Materiál – k dispozici jsou termohrnky skleněné, plastové, porcelánové a nerezové. Každý materiál má svá specifika. Nerez je všeobecně považován ze nejlepší, co se týče kvality. Naopak plast se pyšní lehkostí a nižší pořizovací cenou. Designově skleněné a keramické patří k TOP produktům v rámci estetičnosti v provedení.


  1. Cena – hraje jednu z podstatných rolí při výběru jakéhokoli výrobku. Termohrnky lze zakoupit za značně příznivou cenu, ale nutno konstatovat, že zde ve větší míře platí, daná kvalita termohrnku se promítá do ceny výrobku.

kafe

  1. Udržitelnost teploty – vliv teploty se odvíjí především dle materiálu výrobku, skleněné a keramické termohrnky disponují schopností udržení teploty zhruba okolo dvou hodin, zatímco nerezové po celý den. Záleží, co je preferencí dle využitelnosti a dle toho se rozhodnout pro daný materiál výrobku.Výhody termohrnku

  1. Znamenitý společník na dlouhé cesty.
  2. Kávu či čaj je možno si dopřát kdekoli a kdykoli.
  3. Nápoj v termohrnku disponuje optimální teplotou.
  4. Eliminace rizika konzumace nekvalitní kávy či čaje, neboť vždy tak máte svůj lahodný mok.
  5. Stylovost termohrnku – široký výběr v rámci designu či možno nechat udělat vlastní potisk a mít tak zcela svůj originální.
  6. Umocnění chuti kávy – prostřednictvím adekvátní teploty termohrnku.
  7. Módní designový výrobek.

Next Post

Previous Post

© 2024 Muronka

Theme by Anders Norén