Muronka

Úniková hra vám dobije energii

Prožít zábavný den si zaslouží každý. V http://www.gymfed.cz/kalendar/detail/540 současné době nelze popřít, že máme mnohem více příležitostí k tomu, jak se odpoutat než v minulosti. Lidi si totiž za vydělané peníze vychutnávají nejen odpočinek na dovolené a příležitost cestovat, ale investují jich i do neméně lákavých činností, které podléhají zábavě a dobrodružství.

Pokud si i vy přejete na chvíli vypnout a dopřát si hru, která je aktuálně na výsluní, neváhejte se zúčastnit ty únikové.
silueta běžícího muže

Enigma Escape má mnoho fanoušků

Exit game Pardubice vám přinese tolik nadšení a odreagování, kolik jenom ve svém osobním volnu potřebujete. Hra, která vás pohltí velkou porcí záhad, ale i nápověd, je dnes natolik populární, že se jí neváhají zúčastnit hráči různých věkových kategorií.

V Enigma Escape máte možnost vybrat si 2 typy her, jakými jsou Samara a Dvojitý agent. Které z nich nakonec dáte přednost je pouze na vás, ale není nic lepšího, než vyzkoušet si obě.

Samara je výjimečná

Vrhnout se na rozlousknutí hádanky ohledně záhadné kazety s děvčátkem jménem Samara, byste si rozhodně neměli nechat ujít. Tato hra je námětem tolik známého filmu Kruh, který je dobré si ještě před jejím začátkem pustit z pohodlí domova.

Čeká na vás nejen hororová atmosféra, ale i mnoho zábavy, která vám s vaším týmem hráčů potrápí i mozkové závity.

Dvojitý agent přiláká všechny detektivy

Toužíte po tom, abyste alespoň jednou v životě vyřešili případ hodný detektiva? Ve hře o dvojitém agentovi si splníte váš sen. Zjistit, kdo může za únos vašeho kolegy nebude snadné a možná se ocitnete i v situaci, kdy bude nakonec všechno jinak, než se zdá.
únikový východ

Neváhejte si však na vlastní kůži vyzkoušet, jak může být role detektiva vzrušující.

Na každou hru máte časový limit 75 minut. Tým hráčů by se měl skládat z počtu 2 – 5 lidí, kterých si můžete vybrat z řad vašich přátel nebo rodiny. Přesvědčte se o tom, že zážitky nemusíte sbírat pouze na dovolené, ale lze k nim přijít i při exit game.

Next Post

Previous Post

© 2024 Muronka

Theme by Anders Norén