Muronka

Zábavné odpoledne plné pohybu

Volný čas můžeme trávit mnoha způsoby a často hledáme takový, který nám nabídne nové zážitky, pohyb i vzrušení. Ne každý je ale milovníkem sportů, a zvláště ve větším kolektivu není vůbec snadné, dohodnout se na jedné věci. Laser Games Praha za Vás tento problém vyřeší a nabídne každému trochu z toho, co má rád. Akce, vzrušení, soupeření ale i pohyb nabízí v kombinaci skvělý zážitek, který si užijete jak s přáteli, tak i rodinou. Díky nejmodernějšímu vybavení, skvělé aréně a příjemnému personálu si návštěvu naší atrakce užijete naplno a vyzkoušíte si, jaké to je, ocitnout se uprostřed bitevního pole. Všechny Vaše zásahy pro Vás zaznamenáme a na konci vyhlásíme vítěze, který si odnese titul nejlepšího střelce a stratéga.lasergame_aztec03

Agresivně nebo ze zálohy?

Herní styl, který si zvolíte, s největší pravděpodobností rozhodne o tom, zda se Vám podaří zvítězit, a proto je dobré, promyslet si taktiku již před začátkem a vyzrát tak na všechny Vaše spoluhráče.

Nejčastější styly hraní:

  1. Agresivní – zběsilý útočník

Tento styl se pozná podle zběsilého křiku útočících hráčů, kteří se neohlížejí na možné oběti a cílí na co nejvíce zásahů. Musíme Vás ale upozornit, že tento styl vyžaduje silné hlasivky, a hlavně absenci jakéhokoli strachu!

  1. Pasivní – schovaný čekatel

Schovaný čekatel je přesným opakem zběsilého útočníka a na svou oběť si rád počká. Čeká schovaný za rohy, budovami nebo různými překážkami a zastřelí Vás jen v tu chvíli, kdy si je jistý, že nikdo jiný v okolí není.DSC_0193

  1. Spolupráce – týmový hráč

I přes to, že lze hrát Laser Games Praha v módu všichni proti všem, najdou se tací, kteří raději spolupracují. Domluví se tedy s některým ze svých dobrých přátel, že se i přes rivalitu spojí a společně se pak budou dělit o vítězství. Bojovat proti přesile pak lze jen těžko a tyto malé týmy často figurují na prvních příčkách hodnocení.

Next Post

Previous Post

© 2024 Muronka

Theme by Anders Norén