Muronka

Zahrajte si na koberci deskové hry, ale napřed jej nechte vyčistit

Víte, že deskové hry se na koberci hrají mnohem lépe, než jinde? Vyzkoušejte to, ale nejprve si nechte koberec vyčistit strojním čištěním koberců Wismont čištění, protože může být nejen špinavý, ale může i zapáchat. Běžné vysavače odstraní jen část špíny, zbytek ulpívá mezi vlákny, a pokud tu často chodíte naboso, mohou vlákna natáhnout typický odér vašich bosých chodidel.

koberce na podlaze

Proč si zahrát deskové hry právě na koberci

Dostatek prostoru – některé hry vyžadují poměrně velký manipulační prostor, a na stůl se s nimi nevejdete. Na podlaze to nebude problém, pokud je váš pokoj dostatečně velký, případně lze odsunout i stolek a křesla a prostor alespoň trochu zvětšit.

vzor na koberci

Máte k sobě blíž – na zemi na sebe lépe vidíte, jste blízko u sebe, je to operativnější a zábavnější. A samozřejmě to může být i intimnější, záleží jen na vás, na vašem přístupu a vaší fantazii.

Máte větší přehled – rozložená hra na podlaze je přehlednější, stačí se jen zvednout a ve stoje ihned přehlédnete celý hrací plán. A potřebujete-li přistoupit z různých konců hracího plánu, není to problém, prostě jen popojdete kousek dál.

Nic vám nikam nespadne – na stolech se potýkáte s problémem padající hrací kostky či padajících figurek, to na zemi vám nikam nic nespadne a nebudete nikde nic pracně hledat.

Nefouká tu vítr – kdybyste hráli venku na zahradě, třeba na terase, může vám tam hru narušit vítr, to doma na koberci žádný vítr nefouká, leda, že byste tu měli záměrně puštěný ventilátor, anebo velmi intenzivně větrali.

Můžete se u toho natáhnout – když se hrají deskové hry na konferenčním stolku, jste omezeni prostorem sedací soupravy či křesla, neustále se vrtíte a přesedáte, abyste nalezli vhodnou polohu, která vám k sezení bude vyhovovat. To na koberci se klidně můžete natáhnout, lehnout si na záda, na bok, na břicho, můžete pokrčit nohy, zvednout je do výšky, opřít o zeď. Prostě pohoda, jak má být.

Next Post

Previous Post

© 2024 Muronka

Theme by Anders Norén