Muronka

Místo pro dobrodružství

Pamatujete si ještě, jaké to bylo, když jste Vy sami byli malí? Jasně, pokud bylo hezké počasí, tak jste jistě trávili hodně času venku, ale jakmile nastal podzim a zima, kdy tma přichází brzy a venku už je chladno, tak jste trávili spoustu času ve svých pokojíčcích, kde jste i tak dokázali prožívat nesčetná dobrodružství díky svým hračkám.
Stačilo si jen položit na zem deku a obložit ji polštáři a měli jste pustý ostrov uprostřed moře. Ne přehodit přes židle deku či přikrývku a měli jste svůj vlastní úkryt nebo bunkr, kde jste si mohli v klidu číst nebo si hrát. I Vaše ratolesti mohou zažívat spoustu dobrodružství a nemusí je to už stát tolik námahy jako Vás a hlavně při tom nemusí vytahat ze skříně všechny deky a přikrývky.
stan cirkusu
Ano, stačí jim pouze pořídit domeček pro děti do bytu. Ano tento látkový stan, může být pro Vaše ratolesti nedobytnou pevností nebo indiánským stanem a nemusí si to jen představovat, protože tyto látkové domečky lze u nás pořídit opravdu ve tvaru hradu, zámku, indiánského teepee nebo dokonce hasičského auta či třeba domečku se zahrádkou.
Kromě toho tyto látkové stany nemusíte používat pouze uvnitř v bytě, ale jakmile nastane teplejší počasí, můžete je přemístit ven na zahradu. Také si u nás můžete vybrat i z dalších modelů a tvarů těchto stanů a v neposlední řadě také z látkových prolézaček. Na zahradu i do bytu pro Vás máme připraveny i další hračky pro kluky i holky v různém věku, proto neváhejte a přijďte k nám. Jistě i Vy si u nás vyberete.
indiánský stan a klauni
Jsme si jisti, že Vaše děti zažijí s našimi hračkami a domečky krásná dobrodružství, na která budou rádi vzpomínat. Konec konců můžete ta dobrodružství zažívat s nimi. Uvidíte, že si užijete spoustu zábavy a zavzpomínáte na své vlastní dětství. Hrajte si a užívejte si se svými ratolestmi. S hračkami z naší nabídky se jistě nudit nebudete.

Next Post

Previous Post

© 2024 Muronka

Theme by Anders Norén