Muronka

PH tester bazénové vody

Chcete, aby voda ve vašem bazénu byla průzračně čistá po celou koupací sezónu? Pokud ano, zaměřte se na její pravidelné testování. K tomu vám pomohou pH testery chlorito.cz. Bez nich se totiž během koupací sezóny opravdu neobejdete a brzy se pro vás stanou nepostradatelnými pomocníky.
Jak často měření provádět? Nejlépe jednou za čtrnáct dní. Pokud však zjistíte, že se voda ve vašem bazénu začíná kazit, měření proveďte okamžitě. Předejdete tak nežádoucím změnám, které mohou vést ke zhoršení kvality vody ve vašem bazénu.
Bez pH testerů se neobejdete! Ano, každý majitel bazénu ví, že pH testery jsou, pro udržení stoprocentní kvality bazénové vody, nepostradatelné.ph tester.jpg
Jaké druhy testerů vám můžeme nabídnout? V první řadě jsou to kapkové testery. Ty jsou dodávány s podrobným návodem, s porovnávací barevnou škálou, s reagenční lahvičkou a samozřejmě s kapalnými činidly. Jedná se o testery, u nichž je možnost dokupovat náhradní balení jednotlivých činidel, a to za výhodnou cenu. Díky kapkovým testerům se spolehlivě dozvíte nejen hodnotu pH, ale také koncentraci chloru, bromu, alkality nebo například tvrdosti vody.
Dalším typem testerů jsou testery proužkové. Ty jsou určené pro orientační určení provozních ukazatelů vody. Nabídnout můžeme tak zvané kombinované testery nebo testery pro stanovení jednotlivých ukazatelů, a to například pro stanovení koncentrace mědi a podobně.Čistá bazénová voda.jpg
Dalším typem jsou testery tabletové. Jak už sám název napovídá, jedná se o tester s tabletami. Použití je velmi jednoduché, stačí naplnit nádobu bazénovou vodou, vložit tabletu, uzavřít a promíchat. Tableta se rozpustí a dojde k zabarvení vzorku testované vody. Pomocí barevné škály zjistíte stav vody ve vašem bazénu.
Dopřejte svému bazénu to nejlepší a mějte vše pod kontrolou. Pomocí testerů bazénové vody se pro vás péče o bazén stane zábavou.

Next Post

Previous Post

© 2024 Muronka

Theme by Anders Norén