Muronka

Nejlepší terénní kočárky tohoto roku

Zatímco někteří vidí kočárek, jako jako čárek, zkušené matky vědí, že jeho výběr je nesmírně důležitý, a umí ocenit každou šikovnou inovaci, ve sféře dopravních prostředků jejich miminek. A v čase aktivních rodičů jsou to pak kočárky do terénu Zelenazirafa, které nejvíce frčí. Které patří letos mezi nejlepší?

rodina s kočárky

Lonex sport II. SPII 2022

Prostorný a stylový! To jsou přesně ta dvě slova, která nejlépe vystihují tento sportovní kočárek. Kromě prostorné sportovní korbičky, kterou jistě ocení každé dítě, je vybaven dvoustupňovým tlumením nárazů, tudíž je skutečně vhodný do každého terénu. Kočárek má velmi stylový design, a seženete jej hned v několika barevných provedeních. Další výhodou jsou pak velká gelová kola, která zajistí, že se vám i po větších hrbolech pojede jako po másle, aniž byste museli uprostřed procházky řešit píchlé kolo. Kočárek se skládá velmi snadno, a tak si jej můžete kdykoliv naložit do auta, a přejet s ním na jakýkoliv výlet, kde je jen vytáhnete, rychle složité, a můžete usadit dítko. Přední kola pak mají možnost aretace, tudíž se není třeba obávat náročné manipulace. Pro bezpečí dětí a klid na duši všech maminek, je kočárek vybaven pětibodovými bezpečnostními pásy. V kočárku pak naleznete vyjímatelnou heboučkou stélku, která umožňuje lepší cirkulaci vzduchu, a nedráždí jemnou pokožku dítěte. Tento skvělý kousek vychází na necelých 6000Kč, a je možnost k němu dokoupit ještě další doplňky.

dítě v kočárku

Adbor vero 2022

Dalším skvělým hitem tohoto roku v oblasti sportovních kočárků je rozhodně Adbor vero 2022. Díky hliníkovému podvozku je kočárek až neuvěřitelně lehký, což ocení především maminky těžších dětí. Mimo to podvozek disponuje skvělým odpružením, takže se nemusíte bát, že vám bude dítě za jízdy poskakovat jako na trampolíně. Rukojeť je nastavitelná pomocí kloubu, a tak můžete její výšku měnit klidně i během jízdy. Pro větrání v teplejších dnech má pak kočárek vzadu šikovné okénko. Boudička je prodloužená, a tak ji v létě sklopíte dostatečně, aby na vaše dítě zbytečně nesvítilo. Rám pak můžete využít i na autosedačku stejné značky. A v neposlední řadě je výhodou tohoto krásného kočárku i cena, která je už krásných 4560Kč.

Next Post

Previous Post

© 2024 Muronka

Theme by Anders Norén