Muronka

Profesionál se vyplatí

· Fotky jsou pro většinu párů to jediné, co ze svatby zbude. Dort se sní, šaty se prodají nebo vrátí, svatební dary se buď využijí, nebo na ně napadá prach. Fotografie ale zůstanou deset, dvacet nebo klidně i padesát let. Jistě, dnes už má spousta telefonů velmi slušný foťák, ale profesionálnímu přístroji se pořád nemohou rovnat. Zrcadlovka nebo jí podobný přístroj se totiž dá vyladit přesně na míru jakémukoli osvětlení a povětrnostním podmínkám, zatímco mobilní přístroje umí obvykle jenom cvakat obrázky a natáčet videa.
svatební fotograf
· Fotograf se dostane všude, a zároveň nebude nikde překážet. Jednou z nejdůležitějších schopností profesionálního fotografa je, že se dokáže mezi svatebčany pohybovat tak, aby byl všude, a zároveň se nikomu nepletl pod nohy. Pokud jste někdy zažili, jak se na veselce pletla všem pod nohy parta lidí s chytrými telefony namířenými na nevěstu, tak jistě uznáte, že jeden člověk, co se navíc umí pohybovat jako ninja, je daleko pohodlnějším řešením. Přítomnost profíka vám tak dá i dostatečně pádný argument pro to, abyste během obřadu focení na mobil zakázali. Tím ušetříte také nervy například oddávajícímu nebo kuchařskému týmu. Ty totiž lidé se smartphony, kteří jim padají přes kabely, vstávají, když nemají nebo si pro co nejlepší záběr klidně vylezou i na stůl, obvykle přivádějí k nepříčetnosti.
nevěsta a ženich v červeném
· Zkušené oko si vás dokáže nastavit přesně tak, aby výsledek byl naprosto dokonalý. Nevěřili byste, jak moc kvalita fotek záleží na póze, na výrazu, na osvětlení, a samozřejmě i na prostředí. Profesionál si přinese veškeré vybavení pro dokonalý výsledek, ale dokáže vytěžit maximum z toho, s čím pracuje přímo na místě. Zejména pokud máte svatbu v ne zcela fotogenickém prostředí (třeba radnice nebývají vždy zrovna krásné), tak veterán svateb dokáže i z takového místa udělat druhé Versailles.

Next Post

Previous Post

© 2024 Muronka

Theme by Anders Norén