Muronka

Finger spinner aneb další trend, který musíte mít ..

Finger nebo také Finget spinner je točící, někdo by mohl říct, antistresová rotační hračka, která před časem začala doslova dobíjet svět!
Jde o točící trojzubec, který se snadno a lehce vejde do ruky. Finger spinner má v sobě čtyři ložiska a jde protáčet mezi prsty. Funkci tak plní stejnou jako Fidget Dice, tedy zbavuje nervozity a zlepšuje koncentraci dětí i dospělých.
rotační hračka
Díky svému trojúhelníkovému tvaru je spinnery poměrně jednoduché zastavit v jakékoliv pozici a třeba hned roztočit na druhou stranu, nebo ještě o trochu víc. Celkem zábavné je také spinnery roztáčet na stole, případně jich zkusit postavit větší množství na sebe.
Dle některých studií může tato hračka dokonce pomoct odstranit majiteli některé zlozvyky, jako na příklad kousání nehtů či pohrávání si s mobilním telefonem. V podstatě to funguje na velice jednoduchém principu, jako když dítě dostane novou velmi poutavou hračku, díky které zapomene na ty staré.
Finger spinner ovšem není pouze o klasickém dětském hraní. Magazín Forbes jej označil za „must-have office toy 2017“, tedy jinými slovy za kancelářskou hračku roku, kterou musíte mít. Přiměřeným užíváním totiž zlepšíte svou pozornost, odbouráte zlozvyky a v konečném důsledku ještě zlepšíte vlastní pracovní produktivitu.

Výběr Finger Spinner
Jedná se o relativně cenově dostupnou záležitost v mnoha originálních disegnových provedeních. Možnosti jsou nekonečné a možná i proto se pravděpodobně tento předmět stane do budoucna dalším cílem sběratelů. Vybírat můžete z mnoha barevných variant, tvarů i materiálů. Barev je k dispozici opravdu velké množství – bílá, černá, žlutá, zelená, červená, modrá a taky glos, která ve tmě svítí!
neposeda spinner
V Číně za poslední dobu vyrábí miliony kusů spinnerů a rozváží je do celého světa.
Jedná se o nejnovější hračky na trhu, kterou kdo ví, možná čeká stejně rychlý úpadek, jako přišel její boom, možná podobně jako tomu bylo v případě mobilní hry s Pokémony.
Ale nechme se překvapit.

Next Post

Previous Post

© 2024 Muronka

Theme by Anders Norén