Muronka

Psaníčko v ruce Vám postačí

Každá žena se ráda předvede v novém kostýmku, nebo šatech, když má příležitost. A takové vernisáže, nebo plesy jsou toho důkazem.A víte, milé dámy, že skvělým doplňkem k Vašemu dokonalému oblečení padne jenom kabelka psaníčko?

kabelka

Když se žena chystá na mimořádnou událost.
Před plánovanou návštěvou vernisáže téměř každá žena malinko šílí, aby zvolila ten nejlepší outfit, ve kterém se bude velmi dobře cítit, ale také v něm dobře vypadat. K němu pak přijdou lodičky na vyšším podpatku a hlavně nezapomenout na kadeřníka! A možná si zajít pár dní před tím na kosmetiku a manikúru.
Teď si představte, že těsně před odchodem stojíte oblečená před zrcadlem a kocháte se skvělým účesem, dokonalým nalíčením, úžasnými šaty z katalogu značkové firmy a v lodičkách, které asi nesundáte hodně dlouho, jak jsou božské.

Ale co to? Něco není v pořádku! Něco chybí!
Proboha snad si své úžasné oblečení nepokazíte kabelkou přes rameno? Kde máte kabelku ve tvaru psaníčka? Vždyť k tak dokonalému vzhledu nemůžete vzít nic jiného než malou kabelku, která bude třešničkou na dortu!
Nebo si snad myslíte, že potřebujete narvat kabelku věcmi, které běžně ženy v příručních kabelkách nosí? Zapomeňte na velkou peněženku, mobil, kartáč na vlasy, náhradní punčochy, baterku, manikúru, řasenku, rtěnku, kondom, pudr, make-up, tužku na obočí, konturu, kapesník, gumičky, sponky. Kristova noho, co Vy všechno s sebou nosíte?

Psaníčko do ruky a jděte!
K vašemu úžasnému oblečení patří psaníčko, do kterého vložíte pouze kapesníček, zrcátko s pudrem a rtěnkou a miniaturní peněženku s několika mincemi, kdyby se nenašel gentleman, co by Vás pozval na sklenku! O čemž by se dalo pochybovat!

psaníčko

Rozhodně mějte doma v zásobě rozmanité velikosti i designy svých příležitostnýchkabelek ve tvaru psaníčka. Aby se Vám nestalo, že byste si musela vzít kabelku s dlouhými držadly, nebo dokonce přes rameno. Váš vzhled by dostal pěkně zabrat! Celé Vaše několikadenní snažení by vzalo za své! A to přece nechcete!

Next Post

Previous Post

© 2024 Muronka

Theme by Anders Norén