Muronka

Možnosti, které jinde nepotkáte

eurobankovky

Chtěli byste udělat životní krok, ale něco vám v tom brání? Máte problém s penězi, protože našetřit dnes nějakou větší částku není úplně snadné při tak vysokých výdajích, a kde vzít větší obnos třeba na pořízení bytu, domu nebo nějakého toho podnikání? V bance je to dnes složité, musíte splnit snad nekonečný seznam podmínek, abyste byli bonitním klientem. S námi je to o trochu jednodušší, jsme totiž schopni tolerovat i záznamy v registrech a raději dáme lidem druhou šanci než jim vzít naději na změnu.

Naše hypotéka bez registru https://www.hypoteka-bez-registru.net/nebankovni-hypoteky-v-kazdem-meste-v-republice/je skutečně skvělou možností, dnes ji často potkáte i pod názvem americká hypotéka, avšak princip je stejný. Zkrátka si podáte žádost, bude zde záležet na výši částky, kterou si chcete půjčit, ale už se vás nebudeme ptát, zdali chcete peníze užít na koupi nového bytu, kanceláře nebo třeba na vyplacení dědictví. To bude záležet čistě na vás. Budeme se vás muset zeptat na příjmy a výdaje, avšak to z toho důvodu, že společně musíme nastavit výši splátek tak, abyste zvládali splácet pravidelně a bez problému.

klíče, žlutý, modrý, fialový

Speciální nabídky

Často máme i speciální nabídky, ale ať přijdete kdykoli, dočkáte se naprosto individuálního přístupu, protože na tom si zakládáme. Jedná se především o otázku splátek, které lze různě regulovat a to i během let splácení. Splatnost úvěru je u nás až na třicet let, takže jistě budete mít dostatek času na vrácení vypůjčených peněz. Další výhodou je možnost splatit úvěr dříve, a to bez jakéhokoli postihu, jako to dělají v bankách. Pokud zkrátka přijdete k nějakému většímu obnosu, jednoduše ho buď vložíte a ulevíte si tak od určitého počtu splátek, anebo můžete vložit zbývající sumu a mít vše splaceno ihned.

velký dům, tři garáže

Next Post

Previous Post

© 2024 Muronka

Theme by Anders Norén