Muronka

Reklamní trička s potiskem oslovují širokou veřejnost

Bez reklamy bychom nevěděli, že někteří lidé vyrábí to a to, a že na trhu je nový model toho a toho, přitom nás mnohdy reklama obtěžuje a bývá i velmi otravná. Mnozí lidé kvůli tomu odchází od televizní obrazovky či přepínají kanály jinam a podobné pocity míváme i u reklamních letáků v poštovních schránkách.

malba psa na tričku

Někdy však může být reklamní činnost docela zábavná a dokonce spojovat lidské osudy. Jedním z příkladů může být docela obyčejné reklamní tričko s potiskem.

Tričko bílé barvy je jako malířské plátno, máte před sebou docela velkou plochu k vyjádření vašich názorů a nápaditých řešení, jak dát o sobě vědět, anebo jak dát na vědomí, že se chystá nějaká akce. Potisky na tričkách mohou mít velmi odlišnou podobu a řešení, mohou vyjádřit kreativitu pomocí jedné jediné barvy anebo lze sáhnout po technologii digitálního tisku a využít pestré palety kompletní barevné škály. Dnes jsou skutečně neomezené možnosti a tak je pouze ve vaší kompetenci, co na tom tričku vlastně mít:

malba na potisk textilu

Jednoduchý nápis, jednoduché logo – méně je někdy více a jedna vtipná věta dokáže oslovit více lidí, než si myslíte. Schází-li vám inspirace, zalovte na internetu a přemýšlejte, jak jednoduchou frází oslovit davy. Využijte různých přísloví a citátů slavných lidí a moudrosti našich předků.

Malba – co dovede na tričku doopravdy zaujmout, je dokonalá karikatura nebo vlastní malba, a to postačí jen černou či tmavě modrou barvou. Někdy osloví víc, než spousta slov. A motivů pro malování je nekonečně mnoho, můžete si vybrat přírodu, architekturu, lidské postavy i obličeje. A pamatujte, vyfotit něco a vytisknout to na tričko, dokáže kde kdo, ale namalovat vlastní originál už vyžaduje jiný přístup.

Jméno – co dokáže velmi oslovit, je jakékoli křestní jméno. Může být vaše nebo někoho známého či úplně neznámého. Tričko se jménem je vždy osobní a mnoho lidí se za vámi ohlédne, protože bude vědět, že se tak jmenujete nebo alespoň tohle jméno propagujete. Ohlédnou se za vámi i lidé, pokud bude mít muž na zádech ženské jméno a naopak, tehdy jim bude vrtat v hlavě, zda tím máte na mysli milenku, přítelkyni, milence či přítele.

Next Post

Previous Post

© 2024 Muronka

Theme by Anders Norén