Muronka

Tipy na zajímavé podcasty

Pokud rádi posloucháte hudbu při práci, úklidu nebo řízení, vyzkoušejte i něco jiného. V poslední době jsou velmi oblíbené audioknihy, tedy knihy formou mluveného slova. A v posledních letech si velkou popularitu získali podcasty. Podcast je zvukový pořad, při kterém mluví aktéři o určitém tématu. Existují podcasty zaměřené snad na všechny témata. Móda, investice, finance, showbysnys, sport, kultura, jídlo, zdravý životní styl…stačí si jen vybrat, co zajímá vás. Podcasty můžete poslouchat v nejrůznějších mobilních aplikacích či na počítači. Nejrozšířenější mobilní aplikací pro poslech podcastu je Spotify.

podcast

Podívejte se s námi na tipy na zajímavé podcasty o různých tématech.

Na pivo

Poměrně nový podcast, který má zatím jen pár dílů ale v budoucnu jistě přibydou další. Moderátoři podcastu si do každého dílu pozvou zajímavého hosta, s kterým si otevřou lahvinku piva a povídají si o jeho práci, životě, cílech a podobně. Celý podcast se nese ve velmi příjemném a přátelském duchu. Zatím si můžete poslechnout epizody s hosty Davidem Zandlerem, ředitelem Zámeckého nádvoří Litomyšl nebo baristou Janem Škeříkem. Všechny díly podcastu najdete na YouTube.

mikrofón

Letecký podcast

Podcast nejen pro fanoušky letectví vede režisér a fotograf Rostislav Kopecký. Poslechnout si můžete už pěknou řádku epizod, přičemž nebudete vědět, kterou si vybrat první. Rosťa ve svých podcastech dělá rozhovory s lidmi, kteří pracovali či pracují v oblasti letectví. Můžete si tak poslechnout rozhovor s letuškou I. třídy, letuškou, co obsluhovala královskou rodinu, kapitánem Airbusu 380, rampákem, řídícím letecké věže a s mnoha dalšími zajímavými hosty. Podcast najdete na Spotify i YouTube.

The Healthy Tapes

Tento podcast vede crossfitová trenérka Lucie Minaříková a zaobírá se tématy ohledně cvičení, stravování, seberozvoji a zdravým vztahem ke svému tělu. Spolu s dalšími hosty, kteří mají podobné zaměření, se snaží provést své posluchače cestou k jejich zdravějšímu životnímu stylu a zdravějšímu vnímání sebe sama. Podcast najdete na Spotify.

Next Post

Previous Post

© 2024 Muronka

Theme by Anders Norén