Muronka

V centru pozornosti

Kdo to osobní stylista je?

Prací stylisty je rozebrat s vámi váš současný šatník a vybrat s vámi nové kousky, které podtrhnou vaše přednosti a naopak zamaskují nedostatky. Kromě toho vám poradí i s líčením, úpravou vlasů nebo se životním stylem. Typický den se stylistou nebo stylistkou začíná v jejich ateliéru, kde si sednete, proberete vaši současnou situaci, vaše představy a vaše finanční možnosti. Pak vyrazíte na nákupy. Typicky za den obejdete tři až pět obchodů. Kolik si toho odnesete, záleží samozřejmě jen na vás, ale typicky se můžete těšit na pět až deset nových přírůstků. Podle toho, na čem se domluvíte, a samozřejmě co si zaplatíte, může následovat ještě návštěva kadeřníka, maskéra, nebo třeba profesionální focení.
děvče v obchodě

Pro koho tu je?

V podstatě pro každého, kdo ve světě oblékání a módy trochu tápe. Může to být jak absolvent, který zrovna získal svou první vážnou práci, někdo, kdo chce prostě změnit svůj životní styl, nebo třeba i někdo, kdo se chystá na formální akci. Stylista vám pomůže vybrat padnoucí oblek, pozná rozdíl mezi frakem a šosem, nebo vám řekne, co se zrovna nosí. Rozhodně si tedy nemusíte připadat trapně nebo se stydět, že se nechystáte utratit tisíce. Ti nejlepší ve své profesi dokáží pracovat i s omezeným rozpočtem, a mají občíhnuté nejlepší slevy a akční nabídky.

Kolik to stojí?

Tím, co spoustu lidí odrazuje, je přesvědčení, že osobní stylisté jsou drazí. Ano, je to dražší než vyrazit po obchodech sám, ale rozhodně to není nějaká přemrštěná částka. Stylista vás přijde na pár tisíc za den, plus oblečení, které si pořídíte. Připlatíte si pouze v případě, že budete mít zájem i o další služby, jako je make-up, kadeřník nebo profesionálně provedené fotografie.
košile na prodej
Objednat si osobního poradce s oblečením je v podstatě stejné jako vyrazit na nákupy s kamarádkou nebo kamarádem, akorát že tenhle kamarád zná nejlepší nabídky a vždycky přesně ví, kam jít. A vy budete ve světle reflektorů jen zářit.

Next Post

Previous Post

© 2024 Muronka

Theme by Anders Norén