Muronka

Hypotéka bez příjmu je zárukou, že nezůstanete v podnikání bez peněz

Možná podnikáte a máte zrovna hluboko do kapsy. Inu, nebylo by to nic překvapivého, podnikání je velice nejisté a může se při něm stát cokoli. Stačí, když se zpozdí očekávané platby a vaše příjmy najednou nestačí krýt výdaje. V takovém případě člověku pomůže vydatná finanční injekce, třeba v podobě půjčky. Tím spíše, pokud máte nějaké zaměstnance, kterým potřebujete hradit mzdy. Anebo pokud potřebujete investovat do nových postupů a technologií, bez kterých se neobejdete. Zkrátka, peníze by se měly stále točit a neměly by zbytečně stát na místě.

porcelánové prase

Otázka zní, kde si půjčit. To první, co člověka napadne, je zajít do banky. Jenže ne každému žadateli o půjčku musí banka vyjít vstříc. Banka si velice dobře vybírá, komu své peníze svěří a komu nikoli. Ne každý žadatel je pro ni ten pravý. A mnoho ze žadatelů je brzy označeno za rizikové, protože není jisté, zda budou schopni své závazky splácet.

Do takové skupiny se můžete dostat třeba v případě, kdy máte jako podnikatelé nízké daňové přiznání. Nízké daňové přiznání znamená nízké příjmy a to je pro banku riziko, že se jí do vás vložené peníze nevrátí. Takže vám raději nic nepůjčí.

legrační panáci

Ovšem pokud na místo do banky vyrazíte do nebankovní společnosti, můžete si ušetřit cestu i zbytečné trápení. Nebankovní společnost zmíněné situace posuzuje úplně jinak. Pracovníci v nebankovní společnosti totiž moc dobře vědí, že nízké daňové přiznání ještě nemusí znamenat nízké příjmy. Takže pokud je přesvědčíte, že tomu tak úplně není, a že se máte za svou půjčku čím zaručit, tak máte po starostech.

zlaté centy

Můžete si zde sjednat výhodnou hypotéku bez příjmu. To je hypotéka určena všem těm, kdo mají jako podnikatelé nižší daňové přiznání, které by třeba na půjčku v bance nestačilo. V nebankovní společnosti si ji můžete sjednat i přesto s poměrně výhodným úrokem a dlouhou dobou splatnosti, pokud máte k dispozici nemovitost jako záruku za půjčené peníze.

Next Post

Previous Post

© 2024 Muronka

Theme by Anders Norén