Muronka

Nové alternativy

Snem všech dětí, ale i dospělých, je mít vlastní bazén v zahradě. Možnost během celého léta se koupat a netrmácet se na přeplněná koupaliště či do aquaparku. Začíná léto a pokud už v zahradě bazén máte, jedinou starostí je údržba vody v něm. Na trhu je už naštěstí nepřeberné množství pomocníků. S většími nečistotami si hravě poradí dobře zvolená filtrace.

bazén

K ní si rozhodně pořiďte bazénový vysavač, který vám bude udržovat v čistotě dno bazénu. S rizikem vzniku řas a s nečistotou, kterou ani filtrace a vysavač nezachytí, si poradí chemičtí pomocníci. Ti vám pomohou udržet vodu průzračnou po celou koupací sezónu. Většina těchto přípravků je na bázi chlóru. Pokud má někdo z rodinných příslušníku pokožku na chlór citlivou, anebo podrážděný čich, je potřeba vyzkoušet docela nové alternativy.

V údržbě vody v zahradním bazénu


Na trhu se objevily alternativní prostředky na údržbu vody v bazénu, na bázi aktivního kyslíku. Ten je velmi silným oxidačním činidlem a dokonale se postará, aby voda zůstala průzračně čistá. Další jeho výhodou, kvůli které si získává velkou oblibu je, že nepůsobí dráždivě na lidskou pokožku a nepáchne. Vybrat si můžete ze tří forem. Tekuté, tabletové či krystalové. Na internetových stránkách najdete doporučení na dodavatele.

voda

Ten navrhuje používat i tzv. kyslíkový aktivátor, který zvýší účinky aktivního kyslíku na maximum. V jeho nabídce najdete všechno, co budete potřebovat k údržbě vody ve vašem bazénu. Doufáme, že vám letošní koupací sezona přinese uspokojení z dokonale udržované vody, ve které se mohou vykoupat i ti, kterým to chlórovaná voda doposud neumožňovala. Poznejte kouzlo aktivního kyslíku. Ze zkušeností spokojených zákazníků vyplývá, že po vyzkoušení tohoto způsobu údržby vody, se k chemickým přípravkům s obsahem chlóru, už nevrací. Zjistili, že voda může být v kondici i bez chlóru.

Next Post

Previous Post

© 2024 Muronka

Theme by Anders Norén